زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد ساعت 13:01 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۱۰ ساعت 13:01    تعداد بازدید: 396    کد مطلب: 45744

دومین دوره افزایش سواد سلامت بازنشستگان
در راستای افزایش سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی دومین دوره افزایش سواد سلامت در استان البرز برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان البرز ، این دوره با همت کانون بازنشستگان شهرستان ماهدشت برگزار گردید . مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز ،دکتر آفریده به نمایندگی از طرف سلامی مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز و شاد بخش رئیس کانون بازنشستگان کرج ضمن خیر مقدم به مدعوین و تقدیر و تشکر از تلاشهای اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اذعان نمودند: برگزاری چنین همایشهای زمینه رشد و افزایش سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش را در پی خواهد داشت .
آفریده همچنان افزودند: این دوره ها در صرفه جویی مصرف داروها غیر ضروری و همچنین افزایش بهبود سلامت بازنشستگان مستمری بگیران نقش اساسی ایفاد می نماید .
همچنین سلامی، مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز اظهار نمودند: با توجه به استقبال بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان ماهدشت و کرج و در خواستهای آنان انتظار می رود این طرح موفقیت آمیز بطور مستمر در این استان برگزار گردد.
سلامی با قدردانی از همکاران امور افرهنگی واجتماعی اداره کل بازنشستگان سازمان بیان داشت : حمایت ها و تجارب این همکاران محترم زمینه هرچه بهتر برگزاری این همایش ها را بهمراه دارد .
در ادامه شاهوردی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان با قدردانی از مساعدتهای مدیران بیمه و درمان تامین اجتماعی استان البرز دراجرای موفقیت آمیز طرح نسیم سلامت در شهرستانهای کرج و ماهدشت اظهار داشت:هدف از برپائی این همایش را ارائه ی راهکارهای اساسی در زندگی بازنشستگان و نهادینه شدن روحیه سلامتی به شکل رفتاری اجتماعی در حیات آنان در مسیر مرتفع نمودن بسیاری از بیماریهای جسمی و روانی بر شمرد.
وی گفت : امید است با تشریح اهداف ارتقاء سطح سواد سلامت سالمندان در دوره های آموزشی تبیین شده به هدف اصلی سازمان که همان تکریم بهینه جمعیت سه میلیون نفری بازنشستگان می باشد ، نائل شویم .
شاهوردی افزود: همانگونه که از عنوان طرح مشخص است امیدواریم با اجرای طرح فوق در اقصی نقاط کشورعزیزمان ایران بتوانیم در جهت افزایش سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران گامهای ارزنده و مثبتی برداریم .
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha