زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ اسفند ساعت 08:42 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۸ ساعت 08:42    تعداد بازدید: 433    کد مطلب: 56291

سلامی در بازدید دانش آموزی بیان نمود:
حق تامین آینده دارد اجتماعی ک دلگرم کار است
در راستای اجرای دومین دوره طرح سراسری بازدید دانش آموزی از شعب تابعه استان، اولین دوره این طرح روز دوشنبه مورخ 7/11/1396 با حضور مدیر کل استان و با حضور ٤0 دانش آموز درشعبه هشتگرد برگزار گردید.


مدیر کل تامین اجتماعی استان البرزضمن خیرمقدم به دانش آموزان، ایجاد امنیت و آرامش را از بزرگترین وظایف سازمان بیمه ای برشمرد و گفت: امید است با اطمینان خاطر از نحوه ی تعهدات و خدمات سازمانی،  اذهان آیندگان نیز از امانتداری صادقانه و خالصانه از سرمایه اندوخته بیش از نیمی از جمعیت تحت پوشش در سطح کشور با بیش از سه و نیم میلیون مستمری بگیر شفاف و روشن گردد.
سلامی در ادامه  ضمن بر شمردن خدمات کوتاه مدت و بلند مدت اظهار نمود؛ بیش از 60 درصد جمعیت استان البرزتحت پوشش تامین اجتماعی می باشند.
وی تصریح نمود:با توجه به کارکرد تامین اجتماعی ضروریت دارد دانش آموزان نسبت به معرفی تامین اجتماعی به خانواده ها و دوستان و آشنایان اقدام نماید.
نوزعیم رئیس شعبه هشتگرد نیز ضمن تقدیر و تشکر از همراهی همه جانبه مجموعه مدیریت تامین اجتماعی و مدیریت آموزش و پرورش  در اجرای بازدیدهای دانش آموزی گفت: از یک سو ایجاد امنیت اجتماعی از وظایف سازمان تامین اجتماعی بوده و سوی دیگر هدف از این بازدیدها ترویج فرهنگ بیمه برای بین دانش آموزان می باشد.

وی افزود: مسئولیت اصلی سازمان تامین اجتماعی حمایت از خانواده ها است. حمایت در برابر حوادثی مثل بیماری و یا بیکاری و پیری و از کار افتادگی است.
لازم بذکر است در این بازدید بسته های فرهنگی حاوی لوح فشرده ویژه اولیاء و والدین، تراکت های اطلاع رسانی، هدایای فرهنگی به دانش آموزان اعطاء گردیده و فرم های بازدید نیز و فرم های مسابقه نقاشی و مسابقه فرهنگی دلنوشته بین بازدید کنندگان توزیع می گردد تا منتخبین از بین آثار ارسالی برگزیده شوند.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha