زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ اسفند ساعت 08:42 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۸ ساعت 08:42    تعداد بازدید: 429    کد مطلب: 56291

سلامی در بازدید دانش آموزی بیان نمود:
حق تامین آینده دارد اجتماعی ک دلگرم کار است
در راستای اجرای دومین دوره طرح سراسری بازدید دانش آموزی از شعب تابعه استان، اولین دوره این طرح روز دوشنبه مورخ 7/11/1396 با حضور مدیر کل استان و با حضور ٤0 دانش آموز درشعبه هشتگرد برگزار گردید.


مدیر کل تامین اجتماعی استان البرزضمن خیرمقدم به دانش آموزان، ایجاد امنیت و آرامش را از بزرگترین وظایف سازمان بیمه ای برشمرد و گفت: امید است با اطمینان خاطر از نحوه ی تعهدات و خدمات سازمانی،  اذهان آیندگان نیز از امانتداری صادقانه و خالصانه از سرمایه اندوخته بیش از نیمی از جمعیت تحت پوشش در سطح کشور با بیش از سه و نیم میلیون مستمری بگیر شفاف و روشن گردد.
سلامی در ادامه  ضمن بر شمردن خدمات کوتاه مدت و بلند مدت اظهار نمود؛ بیش از 60 درصد جمعیت استان البرزتحت پوشش تامین اجتماعی می باشند.
وی تصریح نمود:با توجه به کارکرد تامین اجتماعی ضروریت دارد دانش آموزان نسبت به معرفی تامین اجتماعی به خانواده ها و دوستان و آشنایان اقدام نماید.
نوزعیم رئیس شعبه هشتگرد نیز ضمن تقدیر و تشکر از همراهی همه جانبه مجموعه مدیریت تامین اجتماعی و مدیریت آموزش و پرورش  در اجرای بازدیدهای دانش آموزی گفت: از یک سو ایجاد امنیت اجتماعی از وظایف سازمان تامین اجتماعی بوده و سوی دیگر هدف از این بازدیدها ترویج فرهنگ بیمه برای بین دانش آموزان می باشد.

وی افزود: مسئولیت اصلی سازمان تامین اجتماعی حمایت از خانواده ها است. حمایت در برابر حوادثی مثل بیماری و یا بیکاری و پیری و از کار افتادگی است.
لازم بذکر است در این بازدید بسته های فرهنگی حاوی لوح فشرده ویژه اولیاء و والدین، تراکت های اطلاع رسانی، هدایای فرهنگی به دانش آموزان اعطاء گردیده و فرم های بازدید نیز و فرم های مسابقه نقاشی و مسابقه فرهنگی دلنوشته بین بازدید کنندگان توزیع می گردد تا منتخبین از بین آثار ارسالی برگزیده شوند.

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha