زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۰ شهريور ساعت 11:34 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۱۰ ساعت 11:42    تعداد بازدید: 293    کد مطلب: 65196

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با بازدید از خط تولید شرکت زر ماکارون در هشتگرد کرج، با اهدا لوح و تندیس مسوولیت اجتماعی از مدیرعامل این شرکت تجلیل و تقدیر کرد.
معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با بازدید از خط تولید شرکت زر ماکارون در هشتگرد کرج، با اهدا لوح و تندیس مسوولیت اجتماعی از مدیرعامل این شرکت تجلیل و تقدیر کرد.


معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در آیین تجلیل از مدیرعامل زرماکارون، مجهز بودن این مجموعه را تحسین برانگیز خواند و گفت: بازدید از این صنعت تولید مواد غذایی کاملا بهداشتی و مجهز به تکنولوژی های روز دنیا مسرت بخش بود و تلاش خستگی ناپذیر آن را در شرایط کنونی که خالی از مشکلات و موانع نیست باید ارج نهاد و تجلیل کرد.

دکتر محمدرضا جعفریان با اشاره به هزینه ٧ هزار و ٩٠٠ میلیارد تومانی تعهدات سازمان تامین اجتماعی در ماه گذشته بیان کرد: همواره بخش عمده این هزینه ها توسط کارفرمایان و صنعتگران کشور تامین  می شود. به همین دلیل، به واقع  باید آنها دیده، شنیده و ارزشمند شمرده شوند و تامین اجتماعی با اعتقاد به این اثرگذاری آنها، همواره تلاش دارد که حامی شرکای اجتماعی باشد و قطعا این تعامل دوسویه رونق تولید را به ارمغان خواهد آورد.

وی با اشاره به ضرورت حرکت به سمت خصوصی سازی در کشور گفت: راه نجات اقتصاد کشور، اجرای خصوصی سازی و سپردن امور به متولیان واقعی در بخش خصوصی است و سازمان تامین اجتماعی نیز با هدف خروج از بنگاه های خرد و زیان ده، واگذاری شرکت ها را از طریق بورس آغاز کرده است که ضمن حفظ سرمایه بیمه شدگان، با ورود به بازار سرمایه نسبت به افزایش اندوخته آنها نیز گام های مطمئن تر اقتصادی بردارد تا قدرت نقدشوندگی بیشتر و سریع تری حاصل شود.

مدیرعامل زرماکارون در آیین تجلیل از این شرکت توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، شستا را ابرقدرت اقتصادی خواند و بر ضرورت راهبری اقتصادی و غلبه به زمان و حوادث در فرایند واگذاری بنگاه ها و تحقق خصوصی سازی تاکید کرد.
مهین داوری

مرتضی سلطانی بیان کرد: حضور تامین اجتماعی برای زر و اهل صنعت خیلی دل گرم کننده است و امیدواریم بتوانیم تولید را با وجود شرایط موجود که من آن را سخت نمی دانم با انرژی مضاعف و همراهی و کار تیمی پیش ببریم.

وی با تاکید بر اینکه هنوز تولید در کشور در شرایط مطلوبتری نسبت به دیگر کشورها قرار دارد، گفت: باید برای مردم کشورمان با تحلیل و گفتمان سازی تبیین کرد که تولید ما نسبت به بهترین کشورهای دنیا در شرایط مناسب تری قرار دارد و این تلقی نادرست که در خارج از ایران تولید بسیار روان و آسان است را اصلاح کرد که نترسند و یقین بدانند که آن اتفاق خوب در توسعه و رونق تولید و کسب و کار خواهد افتاد.

  مدیرعامل زر واگذاری بنگاه ها و حرکت به سوی خصوصی سازی را ضرورتی انکارناپذیر در جهت رونق تولید خواند و افزود: عملیاتی شدن این سیاست در شستا و واگذاری بنگاه ها اتفاق مبارکی است و امیدواریم در چند ماهه اخیر این موضوع با موفقیت در سازمان تامین اجتماعی عملیاتی شود.

وی ورود بخش خصوصی واقعی با کارنامه موفق قابل دفاع را در خصوصی سازی موثر دانست و اضافه کرد: تنها در این صورت اعتماد دولت جلب می شود و به تولید و صنعت لطمه ای وارد نمی شود چرا که مدعی خصوصی سازی با کارنامه ناموفق خسارات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند.

وی تاکید کرد: از آنجا که باور دارم زمان زیادی برای از دست دادن این فرصت ها نیست و حال که ما به دکتر نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دل بسته ایم؛ از او می خواهیم نگذارند که زمان مجموعه شستا را مدیریت کند و راهبری اقتصادی را سرعت بخشند.

سلطانی با بیان اینکه در شرایط کنونی ضمن حفظ وضع موجود، طرح توسعه شرکت زر در دست اجراست، گفت: همه تلاش دارند تنها وضع فعلی را حفظ کنند اما مجموعه زر نه تنها وضع حاضر بلکه موفق به طراحی و اجرای یک مگاپروژه شده است و همه تجهیزات آن خریداری شده و زیرساخت های آن را نیز ایجاد کرده است و تا سال ١٤٠٠ امیدواریم با افتتاح این مگاپروژه ١٠ هزار شغل موجود را به ١٥ هزار شغل پایدار در حوزه های مختلف مرتبط با آن در سراسر کشور تبدیل کند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha