زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۸ شهريور ساعت 10:09 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۱۸ ساعت 10:09    تعداد بازدید: 385    کد مطلب: 65518

شعبه 5 تامین اجتماعی کرج در آئینی با حضور مسئولان استانی و کشوری در شهرستان ماهدشت کرج گشایش یافت
مدیرکل تامین اجتماعی استان البز: برنامه سازمان تامین اجتماعی برآن است که واحدها گسترش نیابد و خدمات به صورت غیرحضوری انجام شود
معاون امور استانهای سازمان تامین اجتماعی : صدور دفترچه درمانی برای بیمه شدگان با تلف شدن وقت و مصرف بالای کاغذ همراه است که در این زمینه خدمات الکترونیکی جایگزین آن شده است


به گزارش روابط عمومی تامین اجتماعی استان البرز مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز در آئین گشایش شعبه 5 تامین اجتماعی در ماهدشت کرج اظهار داشت ؛ شعبه 5کرج مناطق ماهدشت و محمدشهر را تحت پوشش قرار می دهد.

وی بیان داشت : پیش از این ساکنان ماهدشت و محمد شهر می بایست برای دریافت خدمات به شعب تامین اجتماعی کرج مراجعه می کردند که اکنون این مشکل مرتفع شده است .

سلامی گفت : برنامه سازمان تامین اجتماعی برآن است که واحدها گسترش نیابد و خدمات به صورت غیر حضوری انجام شود.

وی بیان داشت :شعبه 5 کرج بعنوان شعبه تیپ یک با 27 هزار بیمه شده اصلی ، 7 هزار مستمری بگیر و 2 هزار واحد کارگاه آماده خدمت رسانی می باشد.

سلامی افزود: یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای تجهیزات و ساختمان شعبه 5 تامین اجتماعی کرج هزینه شده است ، تامین اجتماعی استان البرز اکنون دارای 9 شعبه ، 450 هزار نفر بیمه شده اصلی و 157 هزار مستمری بگیراست .

مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز اضافه نمود ؛ اکنون یک میلیون و 500 هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی از خدمات تامین اجتماعی استان البرز بهره مند می گردند و در سال 97 تا کنون 3هزار و 400 میلیارد تومان مستمری به بازنشستگان ، بازماندگان و از کارافتادگان استان پرداخت شده است .

قائم موهبتی معاونت امور استانها اظهار نمودند؛ صدور دفترچه درمانی برای بیمه شدگان با تلف شدن وقت و مصرف بالا کاغذ همراه است که در این زمینه خدمات الکترونیکی جایگزین آن شده است .

معاونت امور استانهای سازمان تامین اجتماعی افزود: اکنون نیز در مراکز بیمارستانی و درمانی این سازمان به صورت الکترونیکی به بیماران نوبت دهی می شود که نقش موثری در کاهش هزینه ها و رفت و آمد مردم دارد.

وی تاکید کرد که تلاش جدی و اهتمام ویژه سازمان تامین اجتماعی بر استقرار خدمات غیرحضوری است .

حجت اسلامی احمد عظیمی زاده امام جمعه ماهدشت در آئین گشایش شعبه 5 تامین اجتماعی کرج گفت : یکی از شاخص های مهم توسعه بیمه است و توسعه خدمات بیمه ای برای جامعه هدفت تاثیرگذار است .

 

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha