زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 11:24 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 11:24    تعداد بازدید: 123    کد مطلب: 74532

دیدار با نمایندگان مجلس
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدیران تامین اجتماعی استان البرز (بیمه ای و درمان) در سالن کنفرانس مدیریت درمان با نمایندگان مجلس استان البرز دیدار نمودند


به گزارش روابط عمومی تامین اجتماعی استان البرز ، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر کمیته بیمه و درمان در سالن کنفرانس مدیریت درمان استان البرز برگزار گردید.

این جلسه  با حضور آقایان دکتر کولیوند، سردار اکبریان و دکتر بهمنی نمایندگان محترم مردم شریف استان البرز برگزار گردید.

در ابتدا جلسه مدیران تامین اجتماعی بخش بیمه ای و درمان( آقایان سلامی و دکتر آفریده) گزارشی از عملکرد بیمه ای و درمانی و اهم عملکرد پس از انقلاب اسلامی را ارائه نمودند.

در ادامه این نشست مهندس شادبخش درخصوص حمایت از سرمایه های بین نسلی کارگران و آقای اصلانی درخصوص ممانعت از تحمیل هزینه ها ی اضافی بر سازمان و آقای رشیدی نیز درخصوص توسعه مراکز درمانی در شهرستان ساوجبلاغ را مطرح نمودند.

درآخر نمایندگان محترم با قدردانی از تلاش های کارکنان تامین اجتماعی که موجبات رضایتمندی کارفرمایان و کارگران را فراهم می آورند ، توجه به مسائل اقتصادی ایران و همچنین تحریم های ظالمانه بعضی از کشورها بر ایران را تاکید نمودند.

در پایان این مراسم به رسم ادب و اکرام و قدردانی از زحمات نمایندگان محترم مردم شریف استان البرز با اهدا تابلو تبریک تشکر نمودند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha